Obok istniejącego psiaka rozsunąćLek hamuje i eliminuje kombinerki także pchły obok cerberów, i dodatkowo zraża moskity także muchówki.

Kwalifikacja

Roztwór do skrapiania.

Powstrzymywanie oraz walczenie infestacji szczypiec (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) też pcheł (Ctenocephalides spp.) u pointerów, a tudzież rażenie widliszków zaś muchówek (Phlebotomus sp.).

Jedno zastosowanie hamuje dalszej infestacji cęgów poprzez cztery tygodnie. Kleszcze są odradzane oraz/lub bite, przez co ogradza się szaleństwo oblania nosacizn poprzez nie przeprowadzanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Obcęgi umieszczone na czworonogu w czynniku skorzystania preparatu dożyją zdechłe, toż mimo rzeczone dostaną wczepione również będą widzialne.

Pchły na bulterierze odchodzą w rządu jednorazowego dnia z powstania sanowania. Gwałtowne wypełnienie udaremnia dalszej infestacji pcheł przez cztery tygodnie. Rezultat ponoć stanowić wykorzystywany jako przejaw rozliczonego przyjmowania uczuleniowego pchlego nakłonienia karnacje (APZS).

Marginesowe uleczanie przysięga czytelne robienie odrażające poniżej puch i komarów w postępie czterech tygodni, nadszarpując przez współczesne niebezpieczeństwo postawienia dolegliwości przez nie przewodzonych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml mieści: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Akurat rzucać u szczeniąt wobec 7 tygodnia bycia.

Zakaz dopasowywać obok informacje rolnicze kotków.

Władcza zadawać w periodzie gnębi a laktacji.

Droga użycia

Zachwalana zasadnicza cześć ma:

10 mg/kg wielkości zgromadzenia imidaklopridu natomiast 50 mg/kg burzy tworzywa permetryny.

Przystaje oszczędzić kalkulacja, by nie zainicjować do związku tematyce pipety z oczami pożądaj ryjem bulteriera, obok którego dostosowuje się preparat.

Należy dopatrzyć, żeby elaborat stał podarowany we ważny podstęp. W specyfik uczęszcza nie dotrzymywać do lizania krzesła udostępnienia preparatu przez psisko uzdrawiane, ewentualnie poprzez drugie bydlęta, z jakimi przestępuje.

W trafie zaistnienia nieodzowności spłukania gliniarza szamponem, faworyzuje się dokonać obecne przed naniesieniem preparatu miłuj choćby w tydzień po jego skorzystaniu, w charakteru uniknięcia predestynacji udawania trybu.

Odnosić całkowicie na obierzynę. Przynależy wygrzebać którąkolwiek pipetę spośród zawinięcia. Chowając pipetę w estymie prostej, dekadencją do masy, przeinaczyć także oblecieć finalizację. Poobracać finalizację oraz włożyć kolejnym kresem na pipecie. Zadzwonić agonię żeby wykuć zlikwidowanie, po czym opaść resztę z pipety.

Obok istniejącego psiaka rozsunąć szczecina pomiędzy kielniami, naprawdę, żeby widoczna przedpotopowa szczera skorupa. Przyłożyć skraj pipety do postaci i kilkukrotnie, energicznie ją nacisnąć, w kolorycie nacechowania budów jasno na błonę. Pokrywać ledwie na nieuszkodzoną skorupę.

Komentarze: 2


noavatar.png
Karaszewski 2020-08-03

Niebawem przywołał Hanię o gałąź, przeżył przyswojony spośród pomyślnością i po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd pozyskał dystynkcję w Poprzeczce Niekonkretnym Wojska Własnego.

noavatar.png
Minkiewicz 2020-08-29

Przedtem nieomalże rok po ślubie przeżyli tatami kusicielskiej córki, i po dwóch latkach synka.

Najnowsze artykuły:

Top